سوالات متداول

  • گام اول:  تماس با شرکت یا ارتباط از طریق واتس اپ و انتخاب مدل درب  و کد مورد نظر و اعلام اندازه درب به کارشناس فروش
  • گام دوم:  ارسال اینترنتی فاکتور درب ضد سرقت برای مشتری و بررسی مجدد تمامی موارد مندرج در فاکتور توسط مشتری
  • گام سوم:  واریز مبلغ وجه پیش پرداخت و ارسال سند واریزی
  • گام چهارم :  ارسال درب ضد سرقت و نصب درب

در صورت اشکال در محصولات  ایراد مورد نظر را جهت بررسی همراه با تصویر به کارشناس فروش شرکت اعلام  میشود.

بسته به نوع درب انتخاب شده از 15 روز تا 30 روز متغییر می باشد.

بعد از انتخاب مدل و نهایی شدن کد و تعداد درب فاکتور صادر می شود.

 علاوه بر سابقه، تجربه و محتوای غنی وب سایت دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی به این کسب و کار رسمیت و اعتبار می بخشد. نماد اعتماد الکترونیکی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از بررسی فروشگاه اینترنتی و تطابق نحوه عملکرد آن با قوانین، اعطا می‏‌ شود و کسب و کار اینترنتی دارای نماد به صورت مداوم تحت بررسی این سازمان قرار دارد.

تغییر در برخی مدل ها در تیراژ بالا امکان پذیر است.

  1. اعزام کارشناس حضوری از طریق شرکت
  2. اندازه گیری توسط خودمشتری و مطابق با اندازه های استاندارد  موجود

از جمله تفاوت های درب ضد سرقت با درب معمولی می توان به تفاوت در قفل ها ، وجود کلاف فلزی دور لنگه و شبکه فلزی داخلی آن است که امکان شکستن و اهرم کردن درب‌ها را تقریبا غیر ممکن می کند. بیشترین سرقتی که از منازل انجام می شود به وسیله اهرم کردن درب است، امنیت بالای درب ضد سرقت امکان سرقت از محلی  که این نوع درب نصب می شود را بسیار پایین می آورد.

بله شما می توانید با توجه به محل مورد استفاده درب ضد سرقت مدنظر خود را سفارش دهید. به عنوان نمونه درب های ضد سرقت مورد استفاده در کارخانجات لازم است علاوه بر ضد سرقت بودن، دارای عایق رطوبتی، عایق در مقابل اسید و همچنین ضد حریق نیز باشند. با انتخاب ویژگی های درب مورد نظر خود می توانید آن چه نیاز دارید را سفارش دهید. 

تعویض درب معمولی با درب ضد سرقت زمانی امکان پذیر است که، چهارچوب درب قبلی با اندازه ی درب های ضد سرقت هم اندازه باشد. درصورتی که این اندازه ها یکسان نباشند هم راه حل تخریب  برای تعویض درب معمولی وجود دارد ، اما باید این کار توسط کارشناسان و نصابان حرفه ای درب ضد سرقت انجام شود. در صورتی که میخواهید درب معمولی را با ضد سرقت تعویض کنید، می توانید قبل از تعویض  از مشاوره با کارشناسان کاریادور بهره مند شوید. 

همه ی درب های ضد سرقت، ضد حریق نیستند و شما می توانید از انواع درب های ضد سرقت ویژگی هایی که انتظار دارید سفارش دهید.

اگر از درب ضد سرقت استفاده می کنید نگرانی بابت تعویض و تعمیر قفل و مغزی آن نداشته باشید. زیرا قفل درب ضد سرقت تفاوت زیادی با درب معمولی ندارد و تفاوت این دو قفل در تعداد مغزی های این دو است. لذا به راحتی می توانید اقدام به تعمیرو تعویض قفل و مغزی درب سرقت کنید.

درب ضد سرقت امنیت بالایی دارد اما با افزودن برخی تجهیزات می توان این امنیت را بالاتر برد. این تجهیزات عبارتند از : زنگ هشدار، قفل دیجیتال ، قفل اثر انگشتی ، قفل کارتی ، قفل هوشمند و… تمامی تجهیزاتی که روی درب های ضد سرقت نصب میشوند دارای منبع تغذیه درونی هستند و با قطع برق ساختمان هیچ اختلالی در کارکرد آنها ایجاد نمیشود همین موضوع امنیت این درب ها را بیش از پیش ثابت می کند .